Džilianas Mihaelas 30 dienu šredi – 1. līmenis

Džiliana Mihaela ir ļoti slavena fitnesa trenere (labi, es arī pavisam nesen par viņu uzzināju, bet tomēr). Viņa ir izstrādājusi ļoti daudz un dažādas fitnesa programmas. Es nolēmu sākt ar šo – 30 dienu šredi. Kāreiz ļoti piemērota iesācējiem. Un neskatoties uz to, ka es neesmu pilnīga vingoršanas nulle, bet vienalga uzskatu sevi par tādu kā svētdienas vingrotāju, tāpēc sāku ar vienkāršāko.

Programma skaitās ļoti efektīva, ļoti labi tiek trenēti pilnīgi visi ķermeņa muskuļi. Uz maiņām ir spēka vingrinājumi un kardio. Jāvingro 30 dienas pēc kārtas. 10 dienas – 1. līmenis, 10 dienas 2. līmenis, 10 dienas 3. līmenis. Es pagaidām pirmajā līmenī, otro dienu. Atzīšos, ka vienu dienu izlaidu. Bet tas ir tas uz ko daudzi iekrīt – gan ar vingrošanu, gan diētām. Ja kaut ko salaiž dēlī, tad uzreiz atmet ar roku. Nez cik pasaulē ir tādu sporta abonementu, kas ir izmantoti tikai 2 reizes? Bet nevajag padoties. Labāk 1 reizi, 1 nedēļu, 1 mēnesi izlaist un sākt vēlreiz a otro piegājienu, nevis vilties sevī un vairs neturpināt. Labāk ir ja jūs 1x nedēļā, 1x mēnesī kaut ko izdarīsiet (kad atcerēsieties un atkal saņemsieties) nekā ja nekad.

Programmas lielākais pluss ir tas, ka tās ir tikai 30 minūtes. Un pēc 2 reizēm vingrojumus jau būsiet iegaumējuši, tā ka paralēli varēsiet kaut vai seriālu skatīties (klausīties). Nākamais pluss ir tāds, ka vingrojumi ir ļoti vienkārši (it kā). Bet vingrojot atklājas, ka ļoti sarežģīti (tātad arī efektīvi). Un var būt tā, ka nav spēka izpildīt. Arī šajā punktā nepadodieties un neatmetiet ar roku. Ja nav spēka, iepauzējiet. Labāk, ja jūs no paredzētajām 20 minūtēm novingrosiet 10 minūtes nekā necik. Jūs tak nevienam neko nepierādāt, tās nav sacensības, tas ir tikai jūsu pašu labā. Lai būtu skaistas, stipras un labā formā, lai nesāp mugura no sēdoša dzīvesveida un lai bez aizdusas varat uzkāpt uz piekto stāvu.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s